úterý 8. července 2014

Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Zoufalé manželky (Desperate Housewives) — 8. série


Zoufalé manželky

Tento seriál jsem začala pravidelně sledovat před rokem, protože se na něj dívala moje mamka a předtím spolubydlící. Byla jsem naštvaná, že nevím o co všechno tam pořádně jde, protože jsem viděla jen pár dílů. Seriál mě opravdu baví. Je napínavý a tajemný. Momentálně sleduji poslední řadu. A opravdu jsem zvědavá jak to všechno dopadne.


Drama / Komedie / Mysteriózní 
USA, 2004, 180x45 min 
Režie: John David Coles, Charles McDougall, Larry Shaw...
Scénář: Peter Lefcourt
Hudba: Danny Elfman, Steve Jablonsky
Hrají: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicolette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe, Richard Burgi, Armie Hammer, James Denton, Kyle MacLachlan, Ricardo Chavira, Shawn Pyfrom, Joy Lauren, Bob Gunton, Dougray Scott, Cody Kasch, Mehcad Brooks, Dale Waddington…

Příběh několika zoufalých žen z jednoho předměstí. Proč jsou zoufalé?
Susan Mayer. Nezaměstnaná matka samoživitelka. Kdyby se o ni její dcera nestarala, nejspíš by byla úplně ztracená. Vždy jí provází řada katastrofálních nehod a láska k instalatérovi odnaproti.

Bree Van De Kamp. Je to hospodyňka jak z reklamy padesátých let. Dokonalá manželka a matka ve všech ohledech. Její vystupování je vždy prvotřídní. Přese všechno, nebo právě proto, prochází její manželství krizí. Její děti jí nesnáší a manžel zahýbá. Bree by ale na veřejnosti nikdy nedala najevo, že jí to snad vadí.

Gabrielle Solis. Bývalá modelka a na první pohled povrchní žena, dbající jen na svůj vzhled. Její manžel už se jí dávno nevěnuje jako dřív a není proto divu, že si Gabrielle snaží zkrátit dlouhou chvíli. Nejlépe nákupem luxusních oděvů nebo „nevinným“ přátelstvím se zahradníkem.

Lynette Scavo. Neoficiální hlava několikačlenné rodiny, kvůli které se vzdala své slibné kariéry. Její děti jsou po předměstí známé jako nejhorší výrostci v okolí. Její manžel je málokdy doma, takže je na celou rodinu sama. Zvládnout to není vždy snadné.

Edie Britt. Největší mrcha v okolí. Žádný muž si před ní není jistý. Působí jako Susanina Nemesis, když si vyhlédne stejného instalatéra. Přestože vždy působí sebejistě, zažila si také svoje, hlavně ve svém neradostném dětství.

Během sledování osudů hlavních hrdinek se vždy objeví i nějaká záhada. Tajemná smrt, soused s tajemstvím, které by neměl nikdo znát nebo i tajemné výkřiky ze sklepa odvedle. A jsou to právě zoufalé manželky, které tajemství nakonec vyřeší.Žádné komentáře:

Okomentovat